Fanpage - Dołącz do nas!

Aktualności

Błękitni Siedlanka - Kolorado Wola Chorzelowska

• autor: m4cl4w, 2016-09-07 15:43

W 4 kolejce w meczu na szczycie zmierzymy się z faworytem rozgrywek drużyną Kolorado Wola Chorzelowska. Drużyna z Woli Chorzelowskiej do A-Klasy awansowała w sezonie 2013/2014 wygrywając wszystkie swoje spotkania. W minionym sezonie byli bliscy awansu do V ligi lecz w ostatnich kolejkach sezonu pogubili punkty i ostatecznie zajęli 3 miejsce. W tej rundzie zaczęli od mocnego uderzenia wygrywając przekonująco oba mecze, aplikując rywalom po 5 bramek.

Transfery: Aktualizacja

• autor: m4cl4w, 2016-09-07 15:38

Do drużyny po 3 latach spędzonych w "Okręgówce" grając dla drużyny Czarni Trześń wraca Adrian Nachyła. We wrześniu do składu wróci jeszcze dwóch byłych zawodników Błekitnych którzy nie mogli uczestniczyć w rozgrywkach różnych powodów a są to Bartłomiej Michalczyk i bramkarz Adam Kruszyński.Natomiast w trakcie rundy wiosennej  klub opuścił J.Folta (Start Wola Mielecka) a po sezonie odszedł od nas nasz błyskotliwy skrzydłowy B.Leśniak.

Barka Breń Osuchowski 2-3 Błękitni Siedlanka (0-3)

• autor: m4cl4w, 2016-09-03 11:12

11' 0-1 A.Nachyła dostaje podanie od A.Celka, podprowadza piłkę i uderza z 18 metra w dolny róg bramki nie zostawiając szans bramkarzowi

28' 0-2 S.Celek posyła pocisk z autu wprost na głowę A.Celka a ten trafia po raz czwarty w tym sezonie

29' 0-3 A.Nachyła odbiera piłkę w środku boiska, zagrywa do Moryto który gra prostopadłe podanie do A.Rajpolda a ten wchodzi w pole karne i uderza, bramkarz skutecznie interweniuje lecz piłka spada pod nogi Adriana który bez problemu trafia do siatki po raz drugi w tym spotkaniu

50' 1-3 Rzut z autu, zamieszanie w polu karnym i nieoczekiwanie piłka trafia pod nogi kapitana Barki P.Dziadosza a ten daje nadzieje swojej drużynie

53' 2-3 Zawodnik gospodarzy pada w polu karnym będąc ewidentnie faulowanym przez naszego kapitana, do karnego podchodzi napastnik gospodarzy A.Krzyżek i uderza bardzo mocno pod poprzeczkę nie dając szans naszemu golkiperowi

Błękitni Siedlanka 3-2 Złotniczanka Złotniki (2-1)

• autor: m4cl4w, 2016-08-28 08:57

23' 0-1 Piłka rzucona z autu trafia na głowę Pereta a ten pokonuje bramkarza któremu niewiele brakło do skutecznej interwencji i niestety piłka wtoczyła się do bramki

32' 1-1 Rajd lewym skrzydłem Stobierskiego, dogranie w pole karne gdzie najlepiej odnajduje się A.Celek który trafią głową do bramki

43' 2-1 Podanie za plecy obrońców Złotniczanki, piłka spada na 18 metr a tam zbyt krótko wybija piłkę bramkarz z czego korzysta ustawiony na 25 metrze Moryto i lobuje bramkarza który nie zdążył już wrócić do swojej bramki

62' 3-1 Znów akcja skrzydłem tym razem innego młokosa A.Rajpolda który przechodzi rywala i dogrywa w pole karne a tam z najbliższej odległości uderzeniem kolanem trafia A.Celek

87' 3-2 Długa piłka za plecy obrońców, wyjscie bramkarza i zimna głowa Pereta który lobuje P.Rajpolda i daję nadzieje na choćby jeden punkt swojej drużynie

Piast Wadowice Górne 2-3 Błękitni Siedlanka (1-3)

• autor: m4cl4w, 2016-08-21 17:25

1-0 Składna akcja drużyny gospodarzy kończy się strzałem z boku pola karnego w długi róg bramki

1-1 Dośrodkowanie z rzutu rożnego A.Nachyły piłka wpada na 5 metr a w zamieszaniu najlepiej odnajduje sie S.Nachyła który trafia z najbliższej odległości

1-2 Dośrodkowanie w pole karne, niezdecydowane zachowanie obrońcy skrzętnie wykorzystuje A.Celek pokonując bezradnego bramkarza

1-3 Długa piłka do Stobierskiego ten dorzuca piłkę do A.Celka lecz naszego napastnika uprzedza obrońca i trafia do własnej bramki

2-3 Długa piłka za linie naszej obrony, pomocnik Piasta przerzuca piłkę nad bezradnym Rajpoldem

Mecz w pierwszej połowie wyrównany z lekką przewagą gospodarzy lecz z lepszymi sytuacjami Błękitnych.Druga połowa to dominacja drużyny z Wadowic Górnych i próby kontry naszej drużyny.

Inaugurujemy sezon zwycięstwem z doświadczoną i ograną na A-klasowych boiskach drużyną po bardzo dobrej grze w obronie i świetnych kontratakach naszej drużyny, mimo ciągłych ataków gospodarzy to my mieliśmy lepsze okazje do zdobycia bramki.Trzeba dodać że z beniaminków tylko my wygraliśmy swoje spotkanie, drużyny z Brnia Osuchowskiego i przyłeka przegrały swoje spotkania a drużyna z Podborza wywiozła nieoczekiwanie remis z Mielca

Czarni Trześń 4-0 Błękitni Siedlanka

Skład:Zawodnik Testowany (P.Rajpold) - Nachyła,Grabiec,Boroń,Pietroński-Zawodnik Testowany,Kopacz,Kłoda,Stobierski,ZawodnikTestowany,Moryto,A.Rajpold-A.Celek

1-0 Długa prostopadła piłka na Szymańskiego, pewne wykończenie akcji sam na sam z bramkarzem

2-0 Podobna sytuacja, zejście z prawego skrzydła do środka Trójnackiego, długa piłka za plecy obrońców i podobne wykończenie akcji jak przy pierwszej bramce

3-0 Kolejne sam na sam i kolejne trafienie dla ekipy z Trześni, tym razem kapitan D.Dąbrowski

4-0 Dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę trenera drużyny Czarnych M.Doparta a ten uderzeniem głową w okienko bramki zamyka wynik meczu

Mecz 2017-09-17, 11:00

herb Piast Wadowice Górne 2:2 herb Błękitni Siedlanka